Lampa do fototerapii noworodków

Lampa do fototerapii NBB-I LED David Medical to wysokiej jakości urządzenie medyczne przeznaczone do leczenia żółtaczki noworodków. Aparat jest następcą znanej lampy Bilibed firmy Medela.

Lampy łóżeczkowe typu Bilibed umożliwiają fototerapię niemowląt w warunkach domowych, w przyjaznej i rodzinnej atmosferze, bez konieczności hospitalizacji i stresu.

Jak wygląda fototerapia noworodka?

Urządzenie do fototerapii NBB-I LED jest kompaktowe, dzięki czemu można je umieścić w łóżeczku dziecięcym zamiast materacyka. Na lampę nakłada się miękki kombinezon ochronny Bilicombi, w który należy ubrać niemowlę (dziecko powinno mieć na sobie tylko pieluszkę).

Kombinezon Bilicombi

Kombinezon ochronny Bilicombi odpowiada za utrzymanie odpowiedniej temperatury ciała i zapobiega wydostawaniu się światła niebieskiego na zewnątrz. Dzięki temu nie ma konieczności stosowania okularków ochronnych, które mogą okazać się niewygodne, a mama może cały czas być blisko dziecka.

Prosta obsługa

W lampie znajduje się tylko jeden przycisk ON/OFF („włącz”/”wyłącz”), co sprawia, że urządzenie jest niezwykle łatwe i przyjazne w obsłudze. Lampa NBB-I LED emituje światło niebieskie o długości fali 400-550 nm, które przyspiesza rozkład bilirubiny i jej usunięcie z organizmu dziecka.

Jak długo trwa fototerapia noworodka?

Leczenie żółtaczki niemowląt w formie naświetlań trwa zazwyczaj 1-2 doby. Fototerapia może być prowadzona w domu wyłącznie pod kontrolą lekarza lub położnej.

Cennik dobowy

Koszt wypożyczenia lampy: 100 zł / doba
Kombinezon Bilicombi: 50 zł / doba
Przy wynajmie długoterminowym możliwa negocjacja ceny.

Najważniejsze zasady wypożyczalni

Wypożyczalnia prowadzona jest na terenie Wrocławia i okolic.
We Wrocławiu zapewniamy bezpłatny transport sprzętu!

W dniu wypożyczenia podpisujemy umowę najmu, do sporządzenia której są wymagane:
dowód osobisty oraz kaucja w wysokości 600 zł (płatna gotówką).

Płatność za wynajem jest odliczana od kwoty kaucji przy zwrocie sprzętu.

Wypożyczalnia zapewnia pomoc w obsłudze wszystkich urządzeń medycznych.
Nie ponosimy odpowiedzialności za efekty leczenia.

Zadzwoń lub napisz do nas:

605 620 825

kontakt@llux.pl

Szybkie zapytanie:

3 + 1 =