Lampa Bioptron – wypożyczalnia Wrocław

Wypożyczalnia lamp Bioptron prowadzona jest na terenie Wrocławia i okolic.

Do przeprowadzania w domu efektywnych i wygodnych naświetlań leczniczych lampą Bioptron oferujemy na wynajem kompletny, profesjonalny zestaw do światłoterapii:

Lampa Bioptron - wypożyczalnia Wrocław

1. Lampa Bioptron MedAll – poręczne, lekkie i łatwe w obsłudze urządzenie nowej generacji posiadające 65% większą powierzchnię naświetlania niż dotychczasowy Bioptron Compact III. Więcej o lampie Bioptron MedAll (jak działa, jak stosować, co leczy) czytaj tutaj.

2. Filtr fulerenowy – najnowocześniejszy filtr zapewniający znacznie głębszą penetrację światła wgłąb tkanek, co zwiększa skuteczność leczenia o dodatkowe 30-40%. Więcej o filtrze fulerenowym do lampy Bioptron czytaj tutaj.

3. Statyw podłogowyumożliwia naświetlanie wszystkich obszarów ciała bez bólu rąk związanym z dłuższym przytrzymywaniem lampy w niewygodnych pozycjach. Więcej o statywie do lampy Bioptron czytaj tutaj.

4. Materiały dodatkowe na temat terapii światłem Bioptron – m.in. praktyczna tabela naświetlań z zalecanym czasem terapii i liczbą zabiegów w ciągu dnia w zależności od konkretnych problemów zdrowotnych; instrukcja obsługi sprzętu

Cennik za wypożyczenie lampy Bioptron

Wypożyczenie lampy Bioptron MedAll ze statywem i filtrem fulerenowym to koszt 30 zł / za dzień.

  • Przy wynajmie dłuterminowym (min. 1 m-c) i przedpłacie możliwa negocjacja ceny.
  • We Wrocławiu zapewniamy bezpłatny transport sprzętu.
  • Na miejscu oferujemy pomoc w obsłudze lampy, wymianie filtra i montażu statywu.

Wynajem lampy Bioptron – co dalej?

W dniu wypożyczenia zestawu do światłoterapii podpisujemy umowę najmu, do sporządzenia której są wymagane: dowód osobisty oraz kaucja w wysokości 500 zł (płatna gotówką).

Płatność za wynajem może być odliczona od kwoty kaucji przy zwrocie sprzętu.

Wypożyczalnia nie ponosi odpowiedzialności za efekty leczenia.

Zadzwoń lub napisz do nas:

517 309 115

kontakt@llux.pl

Szybkie zapytanie:

7 + 9 =