Wypożyczalnia lamp Bioptron

Leczenie lampą Bioptron Hyperlight

Terapia lampą Bioptron z powodzeniem może być prowadzona w warunkach domowych i jest to obecnie popularna praktyka, często zalecana przez lekarzy. Dysponujemy kompaktowymi lampami MedAll, oraz profesjonalnymi lampami PRO-1, które zwykle spotykane są w gabinetach zabiegowych. Oferujemy wynajem w opcji dostawy/odbioru osobistego na terenie Wrocławia oraz Żyrardowa i okolic. Możliwy jest również wynajem wysyłkowy kurierem.

Wypożyczalnia Wrocław

tel.: 517 309 115

Wynajem lamp Bioptron prowadzony jest na terenie Wrocławia i okolic.

We Wrocławiu możliwy jest darmowy transport sprzętu. Koszt dowozu poza Wrocławiem ustalany jest indywidualnie. Odbiór osobisty możliwy jest we Wrocławiu (Sołtysowice).

Wypożyczalnia Warszawa

tel.: 724 185 159

Wynajem prowadzony jest w rejonie: Warszawa, Pruszków, Grodzisk Mazowiecki, Żyrardów, Skierniewice, Sochaczew, Łowicz, Grójec, Łódź, Radom, Rawa Mazowiecka .

Zapewniamy transport sprzętu. Koszt dowozu ustalany jest indywidualnie w zależności od odległości. Możliwy jest odbiór osobisty w Żyrardowie.

Wynajem wysyłkowy

tel.: 517 309 115

Usługi wypożyczalni obejmują wynajem urządzeń medycznych firmy Bioptron Zepter wysyłkowo za pośrednictwem firmy kurierskiej DPD.

Terapia światłem Bioptron firmy Zepter – oferta wynajmu

Do przeprowadzania w domu efektywnego i wygodnego leczenia lampą Bioptron oferujemy na wynajem kompletny, profesjonalny system terapii światłem spolaryzowanym:

Bioptron MedAll

pla bioptron medall statyw filtr

 

 1. Lampa Bioptron MedAll – poręczne, lekkie i łatwe w obsłudze urządzenie nowej generacji posiadające 65% większą powierzchnię naświetlania niż dotychczasowy Bioptron Compact III.
 2. Filtr fulerenowy – nowoczesny filtr zapewniający znacznie głębszą penetrację światła w głąb tkanek, co zwiększa skuteczność leczenia o dodatkowe 30-40%.
 3. Statyw podłogowy – umożliwia naświetlanie wszystkich obszarów ciała bez bólu rąk związanym z dłuższym przytrzymywaniem lampy w niewygodnych pozycjach.
 4. Materiały dodatkowe na temat terapii światłem hiperspolaryzowanym – np. instrukcja obsługi czy praktyczna tabela naświetlań z zalecanym czasem terapii i liczbą zabiegów w ciągu dnia w zależności od konkretnych problemów zdrowotnych.

Bioptron PRO-1

pla bioptron pro 1 filtr

 

 1. Lampa Bioptron PRO-1– profesjonalne urządzenie medyczne wykorzystywane zarówno w gabinetach zabiegowych, jak i w warunkach domowych. Lampa wyposażona jest w statyw stołowy, a obrotowa głowica pozwala na wygodne naświetlanie każdej części ciała.
 2. Filtr fulerenowy – nowoczesny filtr zapewniający znacznie głębszą penetrację światła w głąb tkanek, co zwiększa skuteczność leczenia o dodatkowe 30-40%.
 3. Materiały dodatkowe na temat terapii światłem hiperspolaryzowanym – np. instrukcja obsługi czy praktyczna tabela naświetlań z zalecanym czasem terapii i liczbą zabiegów w ciągu dnia w zależności od konkretnych problemów zdrowotnych.

Cennik lampy Bioptron MedAll

Cennik wypożyczenie lampy Bioptron MedAll ze statywem i filtrem fulerenowym to koszt: 30 zł/dzień.

 • Przy wynajmie długoterminowym (min. 1 m-c) i przedpłacie możliwa negocjacja ceny.
 • Na miejscu oferujemy pomoc w obsłudze lampy, wymianie filtra i montażu statywu.

Cennik lampy Bioptron PRO-1

Cennik wypożyczenie lampy Bioptron PRO-1 z filtrem fulerenowym to koszt: 40 zł/dzień.

 • Przy wynajmie długoterminowym (min. 1 m-c) i przedpłacie możliwa negocjacja ceny.
 • Na miejscu oferujemy pomoc w obsłudze lampy i wymianie filtra.

Wynajem lampy Bioptron – co dalej?

W dniu wypożyczenia zestawu do światłoterapii podpisujemy umowę najmu, do sporządzenia której są wymagane: dowód osobisty oraz kaucja w wysokości 500 zł (płatna gotówką).

Płatność za wynajem może być odliczona od kwoty kaucji przy zwrocie sprzętu.

Wypożyczalnia nie ponosi odpowiedzialności za efekty leczenia.